2:3 קשה למכבי ת"א על הפועל כפר סבא
הצהובים הזיעו במשחק שהיה עבורם לפרוטוקול. בר נצר: "שמח שניצחנו"


26/02/2014
מכבי ת"א לא עלתה עם גרם של לחץ למפגש שלה הערב (שלישי) מול הפועל כפר סבא. הצהובים ידעו עוד מהשבוע שעבר שהם יסיימו את העונה הסדירה במקום השני ויעלו אוטומטית לחצי גמר הפלייאוף. אולי דווקא בגלל העובדה הזו, ובגלל שכפ"ס כן היתה זקוקה לניצחון, צריך להעריך את ה-2:3 שהשיגה החבורה של זוהר בר נצר בהדר יוסף.
 
במערכה הראשונה ביצעה מכבי 10 טעויות, אבל האורחים היו אפילו פחות מדוייקים ו"סייעו" למארחת לשייט ל-15:25. כפר סבא, שהיתה חייבת ניצחון כדי לחלום על יתרון ביתיות בסדרת רבע הגמר שלה, נשארה בחיים עם 22:25 במערכה השניה כשהיא מצליחה להגביל את עצמה ל-5 טעויות בלבד.
 
המערכה השלישית היתה נדנדה אחת גדולה, בסופה מכבי השיגה 25:27. גמור? ממש לא. האורחת זכתה במערכה הרביעית עם 21:25 וכפתה שובר שיוויון. המומנטום היה בתחילה עם החבורה של איתי בכרך, שהוליכה בפער שלוש נקודות ואף החזיקה ביתרון 8:10, אבל הפיניש היה כולו של הצהובים שסגרו סיפור עם 16:18 וניצחון מספר 15 העונה.
 
"אני שמח שניצחנו במשחק הפכפך עם הרבה טעויות של שני הצדדים", אמר בסיום לאתר איגוד הכדורעף זוהר בר נצר. ויקטור באטיסטה הוליך את מכבי עם 27 נקודות (51 אחוז).גיא בן גל הוסיף 20, והארולדו דה סילבה תרם 15 (4 קיל בלוק). אריאל כצנלסון 6 (3 אסים), עומר דננברג 4, אסף אלקובי 1.
 
בסופו של המחזור הערב נקבעו סופית סדרות רבע הגמר. מכבי, כאמור, ממתינה בחצי, ויריבתה תגיע מסדרת הטוב מ-3 שתתקיים בין מכבי הוד השרון לעירוני קריית אתא. המוליכה מטה אשר תפגוש את המנצחת בין הפועל כפר סבא למנשה/חדרה/עמק חפר. לסיום העונה הסדירה נותר מחזור אחד בלבד, במסגרתו מכבי תשחק ביום שישי הקרוב מול עירוני קרית אתא (גן הרצל, 13:30).
 
* המידע והצילום באדיבות אתר איגוד הכדורעף