ועכשיו, אירופה: 0:3 למכבי ת"א על הוד השרון
הצהובים רשמו ניצחון חלק ועלו למקום הראשון, רגע לפני המפגש מול טרנטינו


03/12/2014
 
היום תמריא מכבי ת"א למשחק שלה מול טרנטינו האיטלקית בגביע אירופה, ואמש (שלישי) הבטיחו הצהובים שמצב הרוח בטיסה יהיה נהדר לאחר שהשיגו 0:3 חלק על מכבי הוד השרון, והבטיחו לפחות זמנית את המקום הראשון בטבלת ליגת העל בכדורעף.
 
בניגוד לתוצאה החלקה, על המגרש דברים לא הלכו בקלות כל כך לחבורה של זוהר בר נצר. המערכה הראשונה היתה אמנם של המארחת עם 19:25, אבל בסט השני היא הזיעה לא מעט לפני שסגרה סיפור על 26:28. במערכה השלישית הוד השרון כבר היתה במרחק נגיעה מניצחון כאשר הוליכה 19:21, אבל הצהובים הראו אופי והשיגו  28:30.
 
עבור מכבי, זה היה הניצחון השישי העונה (הפסד בודד) והמקום הראשון יהיה שייך להם לפחות עד למשחקה של מטה אשר-עכו הערב מול כפר סבא. "זה היה משחק חלש של שתי הקבוצות", אמר בר נצר לאתר האיגוד. "אני שמח שידענו להיות מרוכזים בנקודות המכריעות בכדי לצאת באווירה טובה לאיטליה בעוד כמה שעות".
 
צמד הזרים אבל ברנאל ואלכסנדראס קודריאסובס שוב הובילו את סגנית האלופה עם 16 נקודות כל אחד. גנדי סוקולוב תרם 13. כעת פניה של מכבי,כאמור, למפגש  מול טרנטינו - אלופת איטליה ב-2013, ומי שזכתה בליגת האלופות 3 שנים ברצף (2009-2011). קל זה לא יהיה.
 
* התמונה באדיבות אתר איגוד הכדורעף