נס לא קרה לנו: מכבי ת"א עף הודחה מאירופה
הצהובים הובסו 3:0 בבית על ידי טרנטינו. בר נצר: "זו אכזבה, כרגע אנחנו בינוניים"


23/12/2014
ניסים לא קרו למכבי ת"א רגע לפני חג החנוכה: אחרי שהובסו במשחק החוץ מול טרנטינו החזקה, הצהובים הפסידו 3:0 גם בבית למי שהניפה בעבר את גביע האלופות היבשתי, ונפרדו מאירופה. כעת תתפנה החבורה של זוהר בר נצר לנסות להדביק את מטה אשר-עכו בטבלת ליגת העל ולזכות העונה באליפות.
 
77 אחוז בהתקפה רשמו האיטלקים במערכה הראשונה בהדר יוסף בדרך ל-15:25 מהיר. הסט השני לא היה שונה במאומה, וטרנטינו ניצחה בו 13:25. המערכה השלישית, יכולתם לנחש לבד, הלכה גם היא לאורחת שלא הזיעה וסגרה 16:25 בדרך לרבע הגמר.
 
"זאת אכזבה, לא באנו לשחק והם נתנו פייט", סיכם בר נצר באתר האיגוד. "בעבר שיחקנו מול קבוצות איטלקיות ונתנו פייט גם אם הפסדנו, לכן אני מאוד מאוכזב. בשביל להגיע לגמר הפלייאוף נצטרך להשתפר כי אנחנו מאוד בינוניים כרגע. אני מקווה שנביא זר שלישי למרות שהודיעו לי היום שנכון לעכשיו זה לא יקרה".
 
הקפטן עומרי שוורץ הוסיף: "גם אני מאוד מאוכזב. אנחנו צריכים, גם אם מדובר בקבוצה איטלקית, להביא יותר מעצמנו. לוקח זמן לבנות קבוצה ואנחנו חווים משברים ויש קשיים שלא תמיד קשורים בכדורעף. נצטרך לדעת להתגבר על הבעיות הללו ולייצר עוד מורשת לפי ה-DNA של הקבוצה שלנו".
 
* התמונה באדיבות אתר איגוד הכדורעף