בוגרי תואר ראשון: מכבי ת"א מחזיקת גביע הטוטו
בלי זהבי, הצהובים גברו 1:2 על מכבי חיפה (אוחיון עצמי, מיטרוביץ' בפנדל), וחגגו


03/01/2015
תואר זה תואר זה תואר. בשנתיים האחרונות מכבי ת"א זכתה באליפות בצורה מאוד מרשימה, אבל לא הניפה אף פיסת מתכת פרט לצלחת. העונה זה כבר לא יקרה: הצהובים גברו ברביעי 1:2 על מכבי חיפה וזכו בפעם הרביעית בתולדותיהם בגביע הטוטו.
 
כדורגל גדול לא ראינו בגמר המפעל באיצטדיון בנתניה, אבל הצהובים - גם בהרכב שני ללא זהבי ואלברמן, וכאשר בן בסט, ראדי, מיכה וגארסיה כלל לא ב-11 - היו עדיפים וניצחו בצדק. העסק היה שומם למדי עד לדקה ה-41 בה מתן אוחיון נגח לשערו וקבע 0:1 צהוב.
 
בדקה ה-53 חיפה חגגה את השיוויון לאחר שלכדור רוחב של ראיוס הגיעה ראשונה דווקא הרגל של איתן טיבי. 1:1. המשחק התאזן, חן עזרא מצד אחד וברק בדש מן העבר השני החמיצו, אבל המילה האחרונה היתה של האלופה.
 
בדקה ה-82 בדש הופל ברחבה על ידי דקל קינן, מנשה משיח הורה על הנקודה הלבנה. ניקולה מיטרוביץ' גילגל פנימה את הפנדל הראשון, שנפסל, ואז גם את השני שאושר. 1:2. פאקו הוריד את חניכיו אחורה, ואלה שמרו על התוצאה עד לסיום, והניפו את הגביע לעיני כ-6,000 מאוהדיהם.
 
בשני הקרוב יחזרו הצהובים לבלומפילד אחרי חודש וחצי ויארחו למשחק העונה את הפועל ב"ש. מחזור לאחר מכן הם ייצאו לעוד דייט עם מכבי חיפה, הפעם בסמי עופר וינסו לשחזר את הניצחון.
 
* התמונה באדיבות האתר הרשמי של מכבי ת"א