מכבי יעדים פתחה עונה עם ניצחון מרשים
למרות קיץ לא קל - הצהובים של בר זוהר פתחו עם 0:3 חלק על הפועל ירושלים


21/10/2015
כנראה שהדיבורים על סגירת קבוצת הכדורעף היו מוקדמים מדי, כך לפחות הוכיחו חניכיו של זוהר בר נצר, שגברו 0:3 חלק במשחק פתיחת העונה בהדר יוסף מול הפועל ירושלים. 
 
קבוצת הכדורעף של מכבי יעדים ת"א, עם המאמן הוותיק על הקווים, ולראשונה מזה עשור ללא שרגא שמש כיו"ר, לא התקשו לנצח בקלות את הירושלמים, שהחלומות שלהם על הפתעה התפוגגו כבר בפתיחת המשחק. מכבי פתחה חזק מאוד ולא הותירה מקום לספקות כשסיימה את המערכה הראשונה ב-11:25 מרשים. 
 
שתי המערכות הבאות הסתיימו בניצחון צהוב זהה, 18L25, בדרך ל-0:3 במערכות ולניצחון חלק. בשבוע הבא, ביום חמישי בהדר יוסף, זה יהיה כבר הרבה יותר קשה נגד מטה אשר.
 
במכבי בלטו הפורטוגלי ולדיר סיקוארה בעמדת האופסטר עם 17 נק', גומז ז'וארס הברזילאי שניפק 12, יוחאי דדון, לראשונה במדים הצהובים סיים עם 6. בכורה נוספת בצהוב חגג רם מור שהגיע מעין שמר ועל כולם ניצח מוסר נבחרת קנדה, דסטין שניידר, שהגיע ארצה רק לפני שבוע.
 
בר נצר אמר בסיום: "תמיד טוב לפתוח עונה עם ניצחון. בשבוע הבא נגד מטה אשר/עכו נצטרך להיות הרבה יותר מרוכזים".
יו"ר מכבי ת"א, דורון שיטרוק, הוסיף: "אפילו לרגע לא חשבנו שלא תהיה פה קבוצת כדורעף, מכבי ת"א יותר גדולה וחשובה מכולנו, וכך תמיד היה ויהיה. נקווה שהעונה הזאת תסתיים עם טעם מתוק בדיוק כפי שהתחילה".