מכבי יעדים ת"א בגמר גביע המדינה
חצי גמר גביע המדינה סיפק לנו דרמה לא קטנה. הצהובים הובילו 0:2 אך מכבי הוד השרון לא התכוונה לוותר על הגביע והשוותה 2:2. בסופו של דבר, מכבי יצאה עם ידה על העליונה אחרי ניצחון במערכה החמישית


14/02/2018
משחק מלא קהל ואווירה של גביע היה באולם הדר יוסף בת"א. משחק מלא תהפוכות ואופי כיאה למשחק גביע שבסופו מכבי יעדים ת"א מנצחת ועולה לגמר גביע המדינה שייערך ברוממה, חיפה באריך 6.3.18.
 
מכבי תל אביב נכנסה מצוין למשחק והובילה במערכה הראשונה 19:25 ובמערכה השנייה 13:25. מכבי הוד השרון לא התכוונה לסיים כל- כך מהר את המשחק והשווה את שתי המערכות הנוספות בתוצאה 23:25 (2:2). במערכה החמישית היה אפשר להרגיש את הלחץ והמתח. מערכה אחרונה צמודה מאוד אך מכבי יעדים ת"א לא נכנעה, נשארה מרוכזת עם משחק הגנה גדול של דוס סנטוס ועמרי שוורץ. המערכה הסתיימה בניצחון 12:15 (2:3).
 
בסיום המשחק יו"ר מכבי יעדים ת"א סיכם דברים: "עברנו משחק קשה ואמוציונאלי מאוד. היה ברור מראש שהוד השרון בפוטנציאל חזקים יותר ממש שהראו עד כה בליגה. בנוסף, במשחק אחד הכל יכול לקרות. למרות הקשיים אני שמח שהחברה הראו אופי, לב ולחימה שבסופו של דבר הביאו את הדבר היחיד החשוב במשחק גביע- ניצחון. מעכשיו אנחנו חוזרים לליגה וכמובן עם הפנים קדימה לגמר הגביע ב-6.3 ברוממה, חיפה. הגיע הזמן להחזיר את הגביע הביתה לאחר 5 שנות גלות".
 
דוס סנטוס 22 נקודות, הילמן, גולדרין ומיקולה 11 נק' כ"א, פייגה 7 נק', כצנלסון וגניס 6 נק' כ"א וזלמניוכין 5 נק'.